Team
Ръководство
История
Мариела Папазова
История и цивилизации
проф. д-р Даниел Вачков
История и цивилизация
Александър Иванчев
История и цивилизация
Васко Арнаудов
История и цивилизация
д-р Владимир Ангелов
История и цивилизация
ас. д-р Александър Стоянов
История и цивилизации
гл. ас. д-р Симеон Хинковски
История и цивилизации
гл. ас. д-р Светослав Живков
История и цивилизации
Богдан Чиновски
История и цивилизации
Светозар Петров
История и цивилизации
Български език
Николая Янева
Български език и литература
Иван Георгиев
Български език и литература
Ивана Чиновска
Български език и литература
Мариян Кънчев
Български език и литература
Йоана Енчева
Български език и литература
Силвия Василева
Български език и литература
Елина Алипиева
Български език и литература
Съвременни езици
Силвия Пенчева
Aнглийски език и литература
Вероника Шалагин
Руски език
Ния Райчева-Бальовски
Испански език
Изабел Малгранд
Френски език
Рафаел Георгиев
Испански език
Светлана Карабельова
Немски език
Древни езици
Вероника Шалагин
Старобългарски език
Кирил Кирилов
Старобългарски език
Красимир Иванов
Латински език
Паулина Мичева
Латински език
Стефан Стефанов
Латински език
Константин Медаров
Старогръцки език
Стефан Христов
Латински език
Иван Генов
Старогръцки език
Природни науки
Кирил Прибойски
Химия и опазване на околната среда
Мария Карчева
География и икономика
Албена Александрова
Биология и ЗО
Анета Пенчева
Физика и астрономия
Памела Цанова
География и икономика
Точни науки
Георги Георгиев
Математика
Севда Димитрова
Математика
Ирена Стайкова
Математика
Светлана Димитрова
Информационни технологии
Иванка Петкова
Математика
Елица Ваклева
Математика
Хуманитарни и социални науки
Ангел Димитров
Философия
Огняна Асенова
Философия
Изкуство и спорт
Даниел Иванов
Музика
Адриана Бонева
Изобразително изкуство и история на културата
Мирослава Карамфилова
Физическо възпитание и спорт
Габриела Айшинова
Физическо възпитание и спорт
Евелина Василева
Физическо възпитание и спорт
Регина-Октавия Иванова
Музика
Виктория Стойчева
Физическо възпитание и спорт
Стефан Михайлов
Физическо възпитание и спорт
Татяна Ставрова
Изобразително изкуство и Технологии и предприемачество
Администрация
Красимира Шкодрова
Педагогически съветник
Ивана Йорданова
Педагогически съветник
Елена Димитрова
Педагогически съветник
Йорданка Илиева
Библиотекар