От днес до 27 май (включително) се подават заявления за кандидатстване за прием VIII клас.
Всички дейности по приема се осъществяват по електронен път или на място в училището от 09:00 до 16:00 часа (всеки работен ден). Няма да се приемат заявления на място на 22 май и на 27 май, поради провеждане на ДЗИ в сградата!
Подаването на заявление за кандидатстване за VIII клас се изпраща на e-mail адрес:
ngdek.priem@gmail.com
НЕ СЕ ИЗИСКВА служебна бележка за редовен ученик!
Заявления, които са подадени след 27 май – няма да се приемат!
Заявления, които са изпратени на друг e-mail адрес – няма да се приемат!
Заявления, които не са изтеглени от сайта, по образец – няма да се приемат!
Моля, спазвайте посочените срокове и четете внимателно информацията на сайта:

