Ръководство

Заместник-директор

Даниел Иванов

Заместник-директор

История

История и цивилизации

Мариела Папазова

История и цивилизации

История и цивилизация

проф. д-р Даниел Вачков

История и цивилизация

История и цивилизация

Александър Иванчев

История и цивилизация

История и цивилизация

Васко Арнаудов

История и цивилизация

История и цивилизация

д-р Владимир Ангелов

История и цивилизация

История на културата

Ангелина Чипева

История на културата

История на културата

Радослав Илиев

История на културата

История и цивилизации

ас. д-р Александър Стоянов

История и цивилизации

История и цивилизации

гл. ас. д-р Симеон Хинковски

История и цивилизации

История и цивилизации

гл. ас. д-р Светослав Живков

История и цивилизации

История и цивилизации

гл. ас. д-р Симона Самуилова

История и цивилизации

История и цивилизации

доц. д-р Радослав Спасов

История и цивилизации

Български език

Български език и литература

Николая Янева

Български език и литература

Български език и литература

Виолета Милкова

Български език и литература

Съвременни езици

Aнглийски език и литература

Силвия Пенчева

Aнглийски език и литература

Руски език

Вероника Шалагин

Руски език

Испански език

Ния Райчева-Бальовски

Испански език

Френски език

Изабел Малгранд

Френски език

Немски език

Петя Начевска

Немски език

Древни езици

Латински език

Искра Атанасова

Латински език

Латински език

д-р Марта Методиева

Латински език

Старобългарски език

Вероника Шалагин

Старобългарски език

Старобългарски език

Кирил Кирилов

Старобългарски език

Латински език

Красимир Иванов

Латински език

Старогръцки език

Валентина Александрова

Старогръцки език

Латински език

Паулина Мичева

Латински език

Латински език

Стефан Стефанов

Латински език

Старогръцки език

Константин Медаров

Старогръцки език

Природни науки

Химия и опазване на околната среда

Кирил Прибойски

Химия и опазване на околната среда

География и икономика

Мария Карчева

География и икономика

Биология и ЗО

Албена Александрова

Биология и ЗО

Физика и астрономия

Анета Пенчева

Физика и астрономия

Човек и природа

Венелин Цветков

Човек и природа

Точни науки

Математика

Лъчезар Томов

Математика

Математика

Слави Кадиев

Математика

Математика

Георги Георгиев

Математика

Математика

Севда Димитрова

Математика

Математика

Ирена Стайкова

Математика

Информационни технологии

Светлана Димитрова

Информационни технологии

Хуманитарни и социални науки

Философия

Ангел Димитров

Философия

Изкуство и спорт

Изобразително изкуство и история на културата

Адриана Бонева

Изобразително изкуство и история на културата

Физическо възпитание и спорт

Мирослава Карамфилова

Физическо възпитание и спорт

Физическо възпитание и спорт

Габриела Айшинова

Физическо възпитание и спорт

Изобразително изкуство и технологии и предприемачество

Илиана Христова

Изобразително изкуство и технологии и предприемачество

Физическо възпитание и спорт

Евелина Василева

Физическо възпитание и спорт

Администрация

Педагогически съветник

Красимира Шкодрова

Педагогически съветник

Технически секретар

Станил Иванов

Технически секретар

Педагогически съветник

Ивана Йорданова

Педагогически съветник